8 dôvodov prečo ste stále chudobní


Na každom roku je človek, ktorý by chcel byť bohatým a rozmýšľa ako sa ním stať. Ale čo ak by mal rozmýšľať nad tým, prečo vlastne je chudobný? Existujú všeobecné dôvody, prečo je človek chudobný.

tiket

Zlý postoj k financiám                                   Ak svoje financie beriete trocha so strachom a nevnímate ich ako nejaký zdroj Vašej radosti nikdy sa nedostanete medzi bohatých ľudí.    
Máte zlý názor na majetných ľudí                 Ste presvedčený, že boháči svoj majetok získali nelegálne či nečestne? Čo ak len mali silnú vôľu a vysoké ciele? Zmeňte svoje myslenie.
Bojíte sa uspieť                                              Možno si myslíte, že Vás sa to netýka. No väčšiny z Vás áno, bojíte sa podniknúť nejaké kroky, lebo sa v podvedomí bojíte, že neuspejete alebo dokonca naopak, že uspejete a nebudete vedieť čo ďalej.
Myslíte si, že peniaze sú zlo                           Máte tento názor z Biblie? Určite ste si ho len zle vysvetlili ako mnoho ľudí. Peniaze nie sú zlo, veď predsa peniaze Vám pomáhajú splniť si sny a uľahčujú Vám život.

peníze

Strata kamarátov z Vašej vrstvy                    Ak by Vás naozaj kamaráti opustili, lebo ste sa stali bohatými, tak verte, že to neboli ozajstní kamaráti.
Stávkujete                                                      Či už veríte, že sa stanete bohatými podávaním zápasov alebo, že vyhráte v lotérií ste na omyle. Ale ak si myslíte, že to je Vaša jediná možnosť tak to tak bude, lebo asi nie ste dostatočne silní na to aby ste niečo dokázali sami.
Ste veľmi lenivý                                              Ide Vám hlavne o Vaše pohodlie a Váš pokoj a zábavu ale aj tak by ste chceli byť neskutočne bohatými a najlepšie, aby tie peniaze prišli sami od seba, proste sa zjavili na Vašom účte. Skúste nachvíľu obmedziť zábavu a venovať sa podstatnejším veciam.

Dôvodov, prečo je človek chudobný je mnoho. Nejde len o tvrdú prácu ale je dôležitá aj vytrvalosť, kreativita, vízia a v neposlednom rade aj odhodlanie niečo dokázať. Peniaze nikdy nezískate sedením doma na gauči, odkladaním povinnosti a podávaním si v lotérií.