Dell latittude e6400


Štúdium je aj o ňom. O notebooku. Nemyslím to len tak, že študujete prostredníctvom alebo pomocou neho, ale aj o tom, že si musíte naštudovať aký notebook je pre vás ten správny. Samozrejme aj v správnej cene, ktorú ste ešte ochotní obetovať za výdobytok dnešnej doby. Preto som sa rozhodla vám predstaviť istý notebook, s ktorým som veľmi spokojná a zaslúži si kladné hodnotenie. So žiadnym záporom sa ešte nestretla.

notebook

K značke notebookov Dell som sa dostala prvýkrát pred štyrmi rokmi, keď som potrebovala notebook do školy, vtedy ešte na strednú školu. V jej robote vyraďovali staré notebooky a tak som si odkúpila jeden za 40 €. Starý pán, ale slúžil veľmi dobre. Po tejto skúsenosti som už viac nechcela siahnuť po inej značke, pretože som si veľmi zvykla na tento notebook.

blackberry

Takýto notebook je aj v nadpise spomínaný Dell latitude e6400. Nazýva sa aj biznis notebook, pretože je často využívaný vo firmách. Preto sa dá pripojiť aj na dokovaciu stanicu. Ja som túto možnosť samozrejme ešte nemala, pretože ešte stále študujem a dokovaciu stanicu nemám a ani nepotrebujem. K notebooku som dostala len samotný notebook a nabíjačku. Súčasťou notebooka bola batéria, ktorá nevytŕča (ako z môjho starého notebooku) a vydrží celkom dosť dlho. Minimálne moju cestu vlakom a to sú dve a štvrť hodiny. Napokon, keby mi baterka nevydržala dlho, nemohla by som notebook používať v škole na prednáškach na zapisovanie informácii.

klávesnice

Tento notebook som nekupovala ako nový vzhľadom na to, že nový bol pred asi desiatimi rokmi. Napriek tomu šľape lepšie ako náš domáci notebook značky Asus, ktorý od začiatku jeho používania zamŕzal. Aj napriek reklamáciám sa tento problém nepodarilo vyriešiť a stretla som sa s tým, že  sa to proste Asusom deje. Dellom nie. Jednoznačne odporúčam dell.
Je to jednoznačne najlepšia voľba!