Originálny darčekový kôš

Nemám rada, ak ma niekto pozve na oslavu narodenín na poslednú chvíľu. Vždy ma chytí panika, čo kúpiť oslávencovi a hlavne ak je to muž. Aký darčekový kôš https://www.svetchuti.eu/darcekove-kose mu pripraviť? Všetky veci v obchode sa mi zdali zbytočné a gýčové…potom som si spomenula, že nejakým darčekovým košom to snáď nepokazím…lenže tie sú zase plné zbytočností, ktorých sa obchodník snaží zbaviť a vy ani nezistíte za čo všetko ste vlastne zaplatili …a hlavne mužovi sa asi nezavďačím rôznymi sladkosťami. V ten deň som v kuchyni varila slivkový kečup. Áno kečup, nie džem ani lekvár.

zabalený darček

No a vtedy ma to napadlo, že urobím niečo netradičné. Mala som zhodou okolností vyrobenú debničku, ktoré som odekorovala vyrobenými etiketami a do nej som začala ukladať veci, ktoré som vyrobila…slivkový kečup, potom obľúbený Libanonský jogurtový syr, vlastnoručne napečené bagety, ktoré som vložila do papierového sáčiku a ten som štýlovo odekorovala. K tomu som ešte urobila drevenú tabuľku s nápisom Bon appétit, aby mu chutilo, no a samozrejme nesmel chýbať alkohol…ten jediný som kúpila i keď práve lúhujem orechovicu, ale to je ešte na dlho… a netradičný „darčekový kôš“ bol na svete.

ruže, notes

Bola som s tým spokojná a vedela som, že som nekúpila zbytočnosti a oslávenec si pochutí, keďže som vedela, že tieto veci má rád a na pamiatku mu zostane debnička s tabuľkou. Ak sa náhodou chystáte na nejakú oslavu či grilovačku, môžete prekvapiť originálnym darčekom s domácimi produktami. Navyše ich môžete zabaliť do darčekového koša.

Ak neviete vyrobiť si vlastný darčekový kôš, v obchodoch nájdete plno všelijakých už vytvorených darčekových košov, s ktorými už ďalej nič netreba robiť, len ich kúpiť. Samozrejme, že ich cena je vyššia, ale na druhej strane, máte to bez roboty. Nemusíte kupovať zvlášť potraviny do koša, drogériu, alebo iné potrebné produkty na zabalenie. Dokonca nemusíte platiť za zdobiace mašličky a stužky. Všetko už máte vytvorené priamo na darčekovom koši. Oslávenec bude mať isto radosť z každého darčeka.