S kým letieť do Turecka

Rozhodli ste, že nasledujúcu letnú dovolenku strávite v Turecku? To je viac než výborný nápad. V tom prípade ale potrebujete vedieť s kým letieť, respektíve, ktoré cestovné agentúry ponúkajú zájazdy do tejto krajiny. Jednou z nich je aj cestovka Happy Travel, kde si môžete vybrať dovolenku presne podľa vašich predstáv.

turecké náměstí

Populárne destinácie v Tureckej riviére

S touto cestovnou kanceláriou môžete dovolenkovať vo viacerých populárnych destináciách, nachádzajúcich sa v Tureckej riviére. Ide o najobľúbenejšiu turistickú lokalitu. Nájdete tu nádherné pieskové pláže, čisté more a nádhernú okolitú prírodu. Pripravte sa taktiež na bohaté miestne služby, ako sú napríklad masáže priamo na pláži, široká ponuka vodných športov, či golf. Na svoje so prídu aj milovníci turistiky, či cyklistiky. Okolitá príroda je totiž na tieto činnosti ako stvorená. Hovoríme konkrétne o miestach Side, Antalya, Alanya, Belek a Kremer. Vo všetkých týchto rezortoch môžete očakávať luxusné ubytovanie, a to priamo v blízkosti mora. Turecko je totiž známe tým, že mnohé hotely stoja priamo na plážach.

Cenovo dostupné

Dovolenka v Turecku je aj veľmi cenovo dostupná. V posledných rokoch táto krajina dokonca doháňa extrémne populárne Chorvátsko, a to aj čo sa ceny, ale taktiež záujmu týka. Turecko je v porovnaní so spomínaným Chorvátskom pre našincov omnoho exotickejšia destinácia. Medzi cenovo najvýhodnejšie riešenia nepochybne patria last minute a ultra last minute zájazdy. Ak si viete svoje kufre pobaliť o niečo rýchlejšie ako je zvykom, môžete na dovolenke ušetriť pokojne i tristo eur.

hotelový resort

All inclusive je samozrejmosťou

All inclusive je pri zájazdoch s touto cestovnou kanceláriou samozrejmosťou. Komu by sa chcelo na dovolenke variť, alebo neustále vyhľadávať nové reštaurácie, však? Ak si teda vyberiete práve Happy Travel, verte že budete so svojou dovolenkou extrémne spokojní.